TV QLED FOBEM MT75EG8000QF
Çmimi origjinal qe: 89 900 L.64 900 LÇmimi i tanishëm është: 64 900 L.
Google TV QLED 4K Ultra HD pa kornizë
Me panelin e tij QLED dhe sistemin operativ Google TV, Fobem MT75EG8000QF me kornizë ultra të hollë ofron qasje të lehtë në aplikacione të njohura si Netflix, YouTube dhe Spotify. Marrësi i tij satelitor i integruar dhe dizajni me efikasitet energjetik ofrojnë një përvojë të jashtëzakonshme televizive.
- Televizor Smart QLED, 75″ (190 cm)
- Rezolucion Ultra HD 4K (3840 x 2160)
- CPU me 4 bërthama, 2GB RAM, 8GB ROM
| Rezolucioni | 4K / Ultra HD / 2160p |
|---|---|
| Paneli | QLED |
| Madhësia e ekranit | 75" |
| Smart TV / OS | Google TV |
| Tiparet e figurës | HRD10, HDR10+, Quantum Dot, Gamë e gjerë ngjyrash (WCG), Rritje e rezolucionit në 4K (Upscaling 4K) |
| Tiparet e zërit | 24 W, Dolby Audio, Surround Sound, Zë i qartë për dialogët |
| Tipare të tjera | Bluetooth, Chromecast Built‑in, Google Assistant, Kohëmatës fjetjeje, Kontroll prindëror, Kontroll zanor, Media Player i integruar, Pasqyrim ekrani |
| Portat | 1x CI+ Slot, 1x Ethernet (RJ-45), 2x USB 2.0, 4x HDMI, AV Input, Digital Audio Output (Coaxial and Optic) |
| Marrësi Dixhital | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2-HD |
| Klasa e re e energjisë ℹ️ | F |
| Garancia | 24 muaj |
Rishikimet e klientëve
Duhet të jeni të futur në llogari për të postuar një rishikim.










Nuk ka rishikime ende.