| Rezolucioni | 4K / Ultra HD / 2160p |
|---|---|
| Paneli | LED-LCD |
| Madhësia e ekranit | 55" |
| Smart TV / OS | Tizen OS |
| Frekuenca | 50/60 Hz |
| Tiparet e figurës | Përmirësues i kontrastit (Contrast Enhancer), PurColor, Reduktim digjital i zhurmës së figurës (DNR), Zbehje UHD, HDR, HRD10, HDR10+, HLG, Rritje e rezolucionit në 4K (Upscaling 4K), Interpolim i lëvizjes, Futje e kornizave të zeza (BFI), Filmmaker Mode, Game Mode, ALLM (Auto Low Latency Mode) |
| Tiparet e zërit | 20 W, Bluetooth Audio, Dalje optike audio, Dolby Audio, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Q‑Symphony, Reduktim automatik i ndryshimeve të volumit |
| Tipare të tjera | Bluetooth, HbbTV, Kohëmatës fjetjeje, Kontroll prindëror, Media Player i integruar, Ndarje ekrani (Multi View), Pasqyrim ekrani, SmartThings |
| Portat | 1x CI+ Slot, 1x Ethernet (RJ-45), 1x USB 2.0, 3× HDMI 2.0 (njëra me ARC), AV Input, CEC (Anynet+), Digital Audio Output (Coaxial and Optic) |
| Marrësi Dixhital | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2-HD |
| Klasa e re e energjisë ℹ️ | G |
| Garancia | 24 muaj |
TV LED SAMSUNG UE55DU7172UXXH
Çmimi origjinal qe: 52 900 L.35 900 LÇmimi i tanishëm është: 35 900 L.
S’ka stok
TV Smart 55″ Crystal UHD 4K Tizen OS Smart TV
- PurColor – Ngjyra të sintonizuara më së miri për një figurë të gjallë, si në jetë reale
- 4K Upscaling – Shikoni përmbajtjen tuaj të preferuar në 4K
- Sistemi operativ Samsung Tizen
- Q-Symphony – Televizori dhe soundbari të orkestruar në harmoni të përsosur
Rishikimet e klientëve
Duhet të jeni të futur në llogari për të postuar një rishikim.









Nuk ka rishikime ende.