TV LED SUNNY 32″ SN32HMLN-W02S WebOS
Çmimi origjinal qe: 17 900 L.12 900 LÇmimi i tanishëm është: 12 900 L.
- Ekran 32″ 1366 x 768 HD Ready
- Sistemi operativ webOS
SUNNY 32″ HD Ready webOS Smart TV
Përjetoni një nivel të ri argëtimi me televizorin inteligjent Sunny 32 inç, i cili ndërthur dizajnin modern pa kornizë me teknologjinë e avancuar të imazhit dhe zërit.
Përvoja supreme e Smart TV me webOS
Zbuloni përvojën më inteligjente dhe më të lehtë të Smart TV përmes inteligjencës artificiale të fuqizuar dhe asistentit inteligjent zanor.
Përvoja më e mirë e zërit Surround
Ngritni përvojën tuaj të shikimit dhe dëgjimit në nivelin më të lartë me zërin mbresëlënës Dolby Audio të krijuar nga kanale të shumta zëri virtual.
Le të bëhet televizori juaj sistemi juaj i muzikës
Përdoreni televizorin tuaj si një sistem muzike. Mund ta vendosni televizorin në modalitetin e gjumit (sleep mode) dhe të dëgjoni muzikën që dëshironi.
Bashkohuni me botën e argëtimit të webOS!
Përjetoni miliona përmbajtje me cilësinë më të lartë të zërit dhe figurës përmes aplikacioneve si Netflix, Amazon Prime Video dhe YouTube.
Me webOS, ju keni kontrollin e plotë të lojës!
Falë panelit të lojës që aktivizohet kur lidhni një konsolë lojërash me televizorin tuaj, ju mund të kontrolloni shpejt cilësimet dhe të shtoni një meny të cilësimeve të shpejta në panelin tuaj të kontrollit të lojës. Mund të ndryshoni ngjyrën e menysë, të reduktoni dritën blu dhe ta përdorni atë në modalitetin e errët (dark mode).
Zbuloni performancën supreme!
Zbuloni kufijtë e performancës supreme me webOS TV me 4 bërthama (quad-core).
| Rezolucioni | HD / 720p (HD Ready) |
|---|---|
| Paneli | LED-LCD |
| Madhësia e ekranit | 32" |
| Smart TV / OS | webOS |
| Frekuenca | 50/60 Hz |
| Tiparet e figurës | Reduktim digjital i zhurmës së figurës (DNR), Zbehje UHD, HDR, HRD10, VRR (Variable Refresh Rate) |
| Tiparet e zërit | 16 W, Bluetooth Audio, Dalje optike audio, Dolby Audio, Dolby Digital, Surround Sound |
| Tipare të tjera | AirPlay, Bixby, Bluetooth, DLNA, HbbTV, Kohëmatës fjetjeje, Kontroll prindëror, Kontroll zanor, Media Player i integruar, Modalitet hoteli (pasiv), Ndarje ekrani (Multi View), Pasqyrim ekrani, Shfletues interneti, SmartThings, ThinQ |
| Portat | 1x CI+ Slot, 1x Ethernet (RJ-45), 1x VGA (PC in), 2x USB 2.0, 3x HDMI 2.0, ARC (Kanal i kthimit të audios), AV Input, CEC (EasyLink), CI |
| Marrësi Dixhital | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2-HD |
| Klasa e re e energjisë ℹ️ | E |
| Gjatësia | 73.2 cm |
| Lartësia me mbajtësen | 47.8 cm |
| Lartësia pa mbajtësen | 43.5 cm |
| Gjerësia me mbajtësen | 22 cm |
| Gjerësia pa mbajtësen | 8.5 cm |
| Garancia | 24 muaj |
Rishikimet e klientëve
Duhet të jeni të futur në llogari për të postuar një rishikim.







Nuk ka rishikime ende.