TV LED SUNNY 32″ SN32HMLN-W02S WebOS
Çmimi origjinal qe: 17 900 L.Çmimi i tanishëm është: 12 900 L.
Ka stok
  • Ekran 32″ 1366 x 768 HD Ready
  • Sistemi operativ webOS
Porosit tani
Marka:
KODI: TV21014
SUNNY 32″ HD Ready webOS Smart TV
Përjetoni një nivel të ri argëtimi me televizorin inteligjent Sunny 32 inç, i cili ndërthur dizajnin modern pa kornizë me teknologjinë e avancuar të imazhit dhe zërit.
Përvoja supreme e Smart TV me webOS
Përvoja më e mirë e zërit Surround
Le të bëhet televizori juaj sistemi juaj i muzikës
Bashkohuni me botën e argëtimit të webOS!
Me webOS, ju keni kontrollin e plotë të lojës!
Zbuloni performancën supreme!
Zbuloni kufijtë e performancës supreme me webOS TV me 4 bërthama (quad-core).
Rezolucioni
HD / 720p (HD Ready)
Paneli
LED-LCD
Madhësia e ekranit
32"
Smart TV / OS
webOS
Frekuenca
50/60 Hz
Tiparet e figurës
Reduktim digjital i zhurmës së figurës (DNR), Zbehje UHD, HDR, HRD10, VRR (Variable Refresh Rate)
Tiparet e zërit
16 W, Bluetooth Audio, Dalje optike audio, Dolby Audio, Dolby Digital, Surround Sound