TV LED FOBEM ML50EW8000F
Çmimi origjinal qe: 28 900 L.23 900 LÇmimi i tanishëm është: 23 900 L.
Ka stok
Porosit tani
Fobem ML50EW8000F, me madhësinë e tij kompakte dhe sistemin operativ Whale OS, ofron qasje të lehtë në aplikacione të njohura si Netflix, YouTube dhe Spotify. Ofron një zgjidhje ideale për hapësira të vogla, duke ofruar një përvojë të mahnitshme televizive me marrësin e integruar satelitor dhe dizajnin me efikasitet energjetik.
| Rezolucioni | 4K / Ultra HD / 2160p |
|---|---|
| Paneli | DLED-LCD |
| Madhësia e ekranit | 50" |
| Smart TV / OS | Whale OS |
| Frekuenca | 60 Hz |
| Tiparet e zërit | 24 W, Dolby Audio, Surround Sound |
| Tipare të tjera | Media Player i integruar, Pasqyrim ekrani |
| Marrësi Dixhital | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2-HD |
| Portat | 1x CI+ Slot, 1x Ethernet (RJ-45), 1x VGA (PC in), 2x USB, 3x HDMI, ARC (Kanal i kthimit të audios), AV Input |
| Garancia | 24 muaj |
Rishikimet e klientëve
Duhet të jeni të futur në llogari për të postuar një rishikim.











Nuk ka rishikime ende.