| Paneli | DLED |
|---|---|
| Madhësia e ekranit | 50 |
| Rezolucioni | 4K Ultra HD |
| Frekuenca | 1000 Hz |
| CPU | Procesor me katër bërthama |
| RAM / ROM | 1.5 GB RAM / 8 GB ROM |
| Tiparet e zërit | 24 W, Dolby Audio, Surround Sound |
| Tipare të tjera | Media Player i integruar, Pasqyrim ekrani |
| Smart | Po |
| Sistemi Operativ | Whale OS |
| Wireless | Po |
| Bluetooth | Po |
| Marrësi Dixhital | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2-HD |
| Portat | 1x CI+, 1x Ethernet RJ-45, 2x USB, 3x HDMI, AV Input |
TV LED FOBEM ML50EW8000F
Çmimi origjinal qe: 34 900 L.23 900 LÇmimi i tanishëm është: 23 900 L.
07
ditë
01
orë
02
min
51
sek
Ka stok
Fobem ML50EW8000F, me madhësinë e tij kompakte dhe sistemin operativ Whale OS, ofron qasje të lehtë në aplikacione të njohura si Netflix, YouTube dhe Spotify. Ofron një zgjidhje ideale për hapësira të vogla, duke ofruar një përvojë të mahnitshme televizive me marrësin e integruar satelitor dhe dizajnin me efikasitet energjetik.
- Televizor Smart, 50″
- Full HD, Teknologji DLED
- CPU me 4 bërthama, 1.5GB RAM, 8GB ROM
Rishikimet e klientëve
Duhet të jeni të futur në llogari për të postuar një rishikim.











Nuk ka rishikime ende.