| Kapaciteti total | 344 L |
|---|---|
| Kapaciteti frigorifer | 234 L |
| Kapaciteti ngrirës | 110 L |
| Gjatësia | 59.5 cm |
| Lartësia | 186 cm |
| Gjerësia | 68.2 cm |
| Klasa e re e energjisë ℹ️ | E |
| Niveli i zhurmës | 35 dB |
| Lloji i kompresorit | Inverter Dixhital |
| Materiali i jashtëm / Ngjyra | I zi (mat) |
| Veçoritë e ftohjes | Ftohje e gjithanshme, Ftohje lineare™, Ftohje nga dera+™, NatureFRESH™, Ngrirje e fuqishme, Zonë freskie me kontroll lagështie, Ftohje pa akull shumëkanalëshe |
| Veçori të tjera | Derë e kthyeshme |
FRIGORIFER LG GBV21L0EEP I ZI
Çmimi origjinal qe: 69 900 L.52 900 LÇmimi i tanishëm është: 52 900 L.
Ka stok
LG GBV21L0EPY është një frigorifer i kombinuar 344 L me ajër, ftohje lineare™ dhe ftohje nga dera+™ për temperatura të njëtrajtshme dhe të qëndrueshme, i fuqizuar nga kompresori inverter inteligjent.
- Ftohje lineare™
- Ftohje nga dera+™
- Zonë e freskët
- Kompresor inverter inteligjent
- Me ajër (Total No Frost)
Rishikimet e klientëve
Duhet të jeni të futur në llogari për të postuar një rishikim.







Nuk ka rishikime ende.