| Kapaciteti total | 595 L |
|---|---|
| Kapaciteti frigorifer | 370 L |
| Kapaciteti ngrirës | 225 L |
| Gjatësia | 90 cm |
| Lartësia | 177 cm |
| Gjerësia | 66 cm |
| Klasa e energjisë | A+ |
| Niveli i zhurmës | 39 dB |
| Lloji i kompresorit | Inverter |
| Materiali i jashtëm / Ngjyra | Derë xham i zi / Xham i temperuar |
| Veçoritë e ftohjes | Ftohje e gjithanshme, Zonë ftohjeje e pavarur, Ftohje pa akull shumëkanalëshe |
| Garancia | 24 muaj |
FRIGORIFER OCEAN OSBSIH 600 NF DBG A+
Çmimi origjinal qe: 93 900 L.74 900 LÇmimi i tanishëm është: 74 900 L.
Ka stok
Porosit tani
Rishikimet e klientëve
Duhet të jeni të futur në llogari për të postuar një rishikim.







Nuk ka rishikime ende.