| Rezolucioni | 4K / Ultra HD / 2160p |
|---|---|
| Paneli | LED-LCD |
| Madhësia e ekranit | 50" |
| Frekuenca | 60 Hz |
| Smart TV / OS | Google TV |
| Tiparet e figurës | Reduktim digjital i zhurmës së figurës (DNR), HDR, HRD10, HLG, Rritje e rezolucionit në 4K (Upscaling 4K), Interpolim i lëvizjes, Game Mode, ALLM (Auto Low Latency Mode) |
| Tiparet e zërit | 20 W, Dalje optike audio, Dolby Audio, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Surround Sound, Zë i qartë për dialogët |
| Tipare të tjera | Bluetooth, Chromecast Built‑in, DLNA, Google Assistant, HbbTV, Kohëmatës fjetjeje, Kontroll prindëror, Kontroll zanor, Media Player i integruar, Pasqyrim ekrani |
| Portat | 1x CI+ Slot, 1x Ethernet (RJ-45), 1x HDMI 2.1, 1x VGA (PC in), 2x USB 2.0, 3× HDMI 2.0 (njëra me ARC), ARC (Kanal i kthimit të audios), AV Input, CEC (EasyLink), Digital Audio Output (Coaxial and Optic), eARC (Kanal i përmirësuar i kthimit të audios), Portë për kufje |
| Marrësi Dixhital | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Klasa e re e energjisë ℹ️ | E |
| Garancia | 24 muaj |
Rishikimet e klientëve
Duhet të jeni të futur në llogari për të postuar një rishikim.






Nuk ka rishikime ende.