| Rezolucioni | Full HD / 1080p |
|---|---|
| Paneli | LED-LCD |
| Madhësia e ekranit | 40" |
| Frekuenca | 60 Hz |
| Smart TV / OS | Titan OS |
| Tiparet e figurës | HRD10, HLG, Pixel Plus |
| Tiparet e zërit | 10 W |
| Tipare të tjera | Amazon Alexa e integruar, HbbTV, Pasqyrim ekrani |
| Marrësi Dixhital | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2-HD |
| Klasa e re e energjisë ℹ️ | D |
| Garancia | 24 muaj |
TV LED PHILIPS 40PFS6009/12
Çmimi origjinal qe: 29 900 L.19 900 LÇmimi i tanishëm është: 19 900 L.
S’ka stok
I zgjuar. I gjithanshëm. Kompakt.
Çfarëdo që të kërkoni, ky TV LED ju çon atje. Televizori do të kërkojë të gjitha shërbimet e mëdha të transmetimit për ju—ose do të bëjë sugjerime se çfarë të shikoni. Ju merrni tingull të qartë dhe fotografia e mprehtë dhe e gjallë e bën atë të duket shkëlqyese.
- TV 99 cm (40″)
- Platforma smart TITAN OS
- Pixel Plus HD
- Figurë e mprehtë FHD
Rishikimet e klientëve
Duhet të jeni të futur në llogari për të postuar një rishikim.








Nuk ka rishikime ende.