TV DLED FOBEM ML43EW4000
Çmimi origjinal qe: 21 900 L.16 490 LÇmimi i tanishëm është: 16 490 L.
Ka stok
Porosit tani
Fobem ML43EW4000, me madhësinë e tij kompakte dhe sistemin operativ Whale OS, ofron qasje të lehtë në aplikacione të njohura si Netflix, YouTube dhe Spotify. Ofron një zgjidhje ideale për hapësira të vogla, duke ofruar një përvojë të mahnitshme televizive me marrësin satelitor të integruar dhe dizajnin me efikasitet energjetik.
- Televizor Smart, 43″
- Full HD, Teknologji DLED
- CPU me 4 bërthama, 1GB RAM, 8GB ROM
| Përmasa | 97 × 24 × 57 cm |
|---|---|
| Rezolucioni | Full HD / 1080p |
| Paneli | DLED-LCD |
| Madhësia e ekranit | 43" |
| Smart TV / OS | Whale OS |
| Frekuenca | 60 Hz |
| Tiparet e zërit | 20 W, Surround Sound |
| Tipare të tjera | Bluetooth, Media Player i integruar, Pasqyrim ekrani |
| Marrësi Dixhital | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2-HD |
| Portat | 1x CI+ Slot, 1x Ethernet (RJ-45), 2x USB, 3x HDMI, AV Input |
| Klasa e re e energjisë ℹ️ | E |
| Garancia | 24 muaj |
Rishikimet e klientëve
Duhet të jeni të futur në llogari për të postuar një rishikim.










Nuk ka rishikime ende.