KONDICIONER MIDEA MURAL XTREME Eco 12000 BTU AG2Eco-12NXD0-I / AG2Eco-12N8D0-O
Çmimi origjinal qe: 74 600 L.49 000 LÇmimi i tanishëm është: 49 000 L.
Kondicioneri Midea Xtreme Eco 12 kBTU/h, ofron performancë optiomale si për ngrohje dhe për ftohje. Eshtë super jonizues dhe ka mbrojtje ndaj korrozonit.
- Kodi i njësisë së brendshme: AG2Eco-12NXD0-I
- Kodi i njësisë së jashtme: AG2Eco-12N8D0-O
Sterilize 56 ° C
Ndryshe nga mënyra normale e vetëpastrimit, në modalitetin e sterilizimit 56°C, shkëmbyesi i nxehtësisë nxehet në 56°C për 30 minuta, duke vrarë deri në 99,9% të baktereve pas vetëm dy cikleve të përdorimit.
Golden Fin Fins Protection
Mbrojtja PrimeGuard për shkëmbyesin e nxehtësisë së brendshme ofron rezistencë më të madhe ndaj oksidimit dhe korrozionit sesa shkëmbyesit konvencional të njësive të brendshme për një performancë më të qëndrueshme dhe afatgjatë. Gjithashtu mund të parandalojë në mënyrë efektive shumimin e baktereve në njësinë e brendshme.
Breeze Away mode
Funksioni Breeze Away redukton rrymat e bezdisshme të ftohta, në mënyrë që të shijoni temperaturën që dëshironi pa ndërhyrje të padëshiruar.
UVC technology
Teknologjia e sterilizimit UVC përdor dritën e thellë ultraviolet të llambës UVC për të rrezatuar mikroorganizmat njëqelizore që gjenden në ajër.
Me këtë teknologji, mikroorganizmat humbin aftësinë e tyre për t’u riprodhuar, duke arritur rezultatin e dëshiruar të sterilizimit të plotë.
| Kapaciteti (BTU) | 12000 BTU (~3.5 kW) |
|---|---|
| Sipërfaqja e rekomanduar | 25 – 35 m² |
| Lloji i kompresorit | Full Inverter |
| Niveli minimal i zhurmës | 21 dB |
| Temperatura minimale e punës | Deri në -15°C |
| Teknologjia & Komforti | Wi-Fi i integruar, Regjim ECO, Menaxhim fuqie, Ftohje pa rrymë ajri, Jonizues ajri, Sterilizues ajri, Filtër HEPA (H11 / Bio-HEPA), Regjim i heshtur, Regjim gjumi, Shpërndarje ajri 3D, Sensor I Feel, Rezistencë e njësisë së jashtme, Regjim 8°C, Regjim Turbo, Vetë-pastrim, Mbrojtje ndaj korrozionit (Golden/Blue Fin), Mbrojtje nga luhatjet e tensionit |
| Gazi ftohës | R32 |
| Ngjyra | E bardhë |
| Përmasat e njësisë së brendshme | 835x208x295 mm |
| Përmasat e njësisë së jashtme | 720x270x495 mm |
| Garancia | 36 muaj |
Rishikimet e klientëve
Duhet të jeni të futur në llogari për të postuar një rishikim.








Nuk ka rishikime ende.