“FRIGORIFER DELUX FD 26 W” u shtua në koshin tuaj. Shiko koshin
FRIGORIFER TECNOTEK TKT-240 WH18
22 900 L Çmimi origjinal qe: 22 900 L.17 900 LÇmimi i tanishëm është: 17 900 L.
Ka stok
Porosit tani
| Përmasa | 55 × 55 × 143 cm |
|---|---|
| Kapaciteti total | 205 L |
| Kapaciteti frigorifer | 168 L |
| Kapaciteti ngrirës | 37 L |
| Gjatësia | 55 cm |
| Lartësia | 143 cm |
| Gjerësia | 55 cm |
| Niveli i zhurmës | 42 dB |
| Lloji i kompresorit | Standard |
| Materiali i jashtëm / Ngjyra | I bardhë |
| Veçoritë e ftohjes | Ftohje statike |
| Veçori të tjera | Derë e kthyeshme |
| Garancia | 24 muaj |
Rishikimet e klientëve
Ji i pari që të rishikosh “FRIGORIFER TECNOTEK TKT-240 WH18” Anuloje përgjigjen
Duhet të jeni të futur në llogari për të postuar një rishikim.
Produkte të ngjashme
FRIGORIFER HISENSE I ZI RT267D4ABF
Vlerësuar me 0 nga 5
FRIGORIFER DELUX FD 26 W
Vlerësuar me 0 nga 5
FRIGORIFER DELUX RD 125S
Vlerësuar me 0 nga 5





Nuk ka rishikime ende.