| Kapaciteti total | 251 L |
|---|---|
| Kapaciteti frigorifer | 198 L |
| Kapaciteti ngrirës | 53 L |
| Gjatësia | 54 cm |
| Lartësia | 167 cm |
| Gjerësia | 63 cm |
| Niveli i zhurmës | 43 dB |
| Lloji i kompresorit | Standard |
| Materiali i jashtëm / Ngjyra | Gri, Inoks |
| Veçoritë e ftohjes | Ftohje pa akull |
| Veçori të tjera | Derë e kthyeshme |
| Garancia | 24 muaj |
FRIGORIFER OCEAN ORDH 300 NF I A+
Çmimi origjinal qe: 37 900 L.31 900 LÇmimi i tanishëm është: 31 900 L.
29
ditë
09
orë
28
min
35
sek
Ka stok
Porosit tani
Rishikimet e klientëve
Duhet të jeni të futur në llogari për të postuar një rishikim.






Nuk ka rishikime ende.