| Kapaciteti total | 305 L |
|---|---|
| Kapaciteti frigorifer | 216 L |
| Kapaciteti ngrirës | 89 L |
| Gjatësia | 60 cm |
| Lartësia | 186 cm |
| Gjerësia | 66 cm |
| Klasa e re e energjisë ℹ️ | E |
| Niveli i zhurmës | 42 dB |
| Lloji i kompresorit | Standard |
| Materiali i jashtëm / Ngjyra | Inoks |
| Veçoritë e ftohjes | Ftohje e fuqishme, Ngrirje e fuqishme, Ftohje pa akull krejt |
| Veçori të tjera | Alarm për derën, Derë e kthyeshme, Modalitet Eco |
| Garancia | 24 muaj |
FRIGORIFER MIELE KDN 4174 E
Çmimi origjinal qe: 94 900 L.77 990 LÇmimi i tanishëm është: 77 990 L.
Mund të kihet me paraporositje
Porosit tani
Rishikimet e klientëve
Duhet të jeni të futur në llogari për të postuar një rishikim.










Nuk ka rishikime ende.