“FRIGORIFER HISENSE I ZI RT267D4ABF” u shtua në koshin tuaj. Shiko koshin
FRIGORIFER DELUX FD 26 W
21 900 L Çmimi origjinal qe: 21 900 L.16 900 LÇmimi i tanishëm është: 16 900 L.
Ka stok
Porosit tani
| Përmasa | 53 × 53 × 143 cm |
|---|---|
| Kapaciteti total | 205 L |
| Gjatësia | 53 cm |
| Lartësia | 143 cm |
| Gjerësia | 53 cm |
| Niveli i zhurmës | 42 dB |
| Lloji i kompresorit | Standard |
| Materiali i jashtëm / Ngjyra | I bardhë |
| Veçoritë e ftohjes | Ftohje statike |
| Veçori të tjera | Derë e kthyeshme |
| Garancia | 12 muaj |
Rishikimet e klientëve
Ji i pari që të rishikosh “FRIGORIFER DELUX FD 26 W” Anuloje përgjigjen
Duhet të jeni të futur në llogari për të postuar një rishikim.
Produkte të ngjashme
FRIGORIFER OCEAN OBCK 400 XHAM VITRINË
Vlerësuar me 0 nga 5
FRIGORIFER LG GBV21L0EEP I ZI
Vlerësuar me 0 nga 5
FRIGORIFER HISENSE I ZI RT267D4ABF
Vlerësuar me 0 nga 5






Nuk ka rishikime ende.