| Kapaciteti total | 290 L |
|---|---|
| Gjatësia | 111.5 cm |
| Lartësia | 85 cm |
| Gjerësia | 67.5 cm |
| Niveli i zhurmës | 41 dB |
| Lloji i kompresorit | Standard |
| Materiali i jashtëm / Ngjyra | I bardhë |
| Veçoritë e ftohjes | Ftohje statike |
| Garancia | 12 muaj |
BANAK ECOLUX ECO F399 WHT
Çmimi origjinal qe: 36 900 L.27 900 LÇmimi i tanishëm është: 27 900 L.
Ka stok
Banaku Ecolux ECO F399 WHT FRIZ është një frigorifer ngrirës me kapacitet të lartë, i përshtatshëm për përdorim në shtëpi, restorante ose ambiente të tjera që kërkojnë ruajtje të madhe ngrirëse.
- Vëllimi: 290 L
- Lehtë për t’u pastruar
- Fikje automatike
- Përmasat: 111.5×67.5×85 cm
- Niveli i zhurmës: 41 dB
Rishikimet e klientëve
Duhet të jeni të futur në llogari për të postuar një rishikim.





Nuk ka rishikime ende.