| Përmasa | 60 × 50 × 85 cm |
|---|---|
| Kapaciteti larës | 6 kg |
| Shpejtësia e centrifugimit | 1000 rpm |
| Klasa e re e energjisë ℹ️ | D |
| Lloji i motorit | Motor Universal |
| Ngjyra e trupit | E bardhë |
| Ngjyra e derës | E bardhë/zezë |
| Veçori | Bllokimi i sigurisë për fëmijët, Hekurosje e lehtë, Larje e shpejtë, Nisje e vonuar, Paralarje, Shpëlarje+ |
| Garancia | 24 muaj |
| Gjatësia | 60 cm |
| Gjerësia | 50 cm |
| Lartësia | 85 cm |
LAVATRIÇE OCEAN WFO 1061 WL 4
Çmimi origjinal qe: 29 900 L.20 900 LÇmimi i tanishëm është: 20 900 L.
Me paraporositje nëse ka gjendje.
Porosit tani
Rishikimet e klientëve
Duhet të jeni të futur në llogari për të postuar një rishikim.








Nuk ka rishikime ende.