| Kapaciteti larës | 9 kg |
|---|---|
| Shpejtësia e centrifugimit | 1400 rpm |
| Klasa e energjisë | A+++ |
| Lloji i motorit | Motor Inverter BLDC |
| Niveli i zhurmës | 76 dB |
| Ngjyra e trupit | E bardhë |
| Ngjyra e derës | E zezë |
| Veçori | Bllokimi i sigurisë për fëmijët, Hekurosje e lehtë, Larje e shpejtë, Nisje e vonuar, Paralarje, Shpëlarje+ |
| Garancia | 24 muaj |
| Gjatësia | 60 cm |
| Gjerësia | 60 cm |
| Lartësia | 85 cm |
LAVATRIÇE OCEAN OWF 1409 DC 4
Çmimi origjinal qe: 39 900 L.29 900 LÇmimi i tanishëm është: 29 900 L.
Ka stok
Porosit tani
Rishikimet e klientëve
Duhet të jeni të futur në llogari për të postuar një rishikim.








Nuk ka rishikime ende.