| Përmasa | 60 × 48 × 85 cm |
|---|---|
| Kapaciteti larës | 7 kg |
| Shpejtësia e centrifugimit | 1400 rpm |
| Klasa e re e energjisë ℹ️ | A |
| Lloji i motorit | Motor Inverter BLDC |
| Niveli i zhurmës ↻ | 72 dB |
| Ngjyra e trupit | E bardhë |
| Ngjyra e derës | E zezë |
| Veçori | Balancim automatik në centrifugim, Bllokimi i sigurisë për fëmijët, Kontroll automatik i shkumës, Larje e shpejtë, Larje me një prekje, Nisje e vonuar, Njohje automatike e ngarkesës, Paralarje, Pastrim kazani, Program me avull, Shpëlarje+, Tregues i ecurisë së larjes, Tregues i kohës së mbetur |
| Garancia | 24 muaj |
| Gjatësia | 60 cm |
| Gjerësia | 48 cm |
| Lartësia | 85 cm |
LAVATRIÇE MIDEA MF100W70BA/W
Çmimi origjinal qe: 34 900 L.24 900 LÇmimi i tanishëm është: 24 900 L.
Me paraporositje nëse ka gjendje.
Porosit tani
Rishikimet e klientëve
Duhet të jeni të futur në llogari për të postuar një rishikim.









Nuk ka rishikime ende.