| Peshë | 65 kg |
|---|---|
| Përmasa | 60 × 58 × 85 cm |
| Kapaciteti larës | 10 kg |
| Shpejtësia e centrifugimit | 1400 rpm |
| Klasa e re e energjisë ℹ️ | B |
| Lloji i motorit | Motor Inverter BLDC |
| Niveli i zhurmës ↻ | 76 dB |
| Ngjyra e trupit | E bardhë |
| Ngjyra e derës | E zezë |
| Veçori | Balancim automatik në centrifugim, Bllokimi i sigurisë për fëmijët, Hekurosje e lehtë, Kontroll automatik i shkumës, Kontroll i dridhjeve (VRT), Larje e shpejtë, Larje me një prekje, Mbrojtje nga tejmbushja, Nisje e vonuar, Njohje automatike e ngarkesës, Paralarje, Pastrim kazani, Program me avull, Shpëlarje+, Tregues i ecurisë së larjes, Tregues i kohës së mbetur |
| Garancia | 24 muaj |
| Gjatësia | 60 cm |
| Gjerësia | 58 cm |
| Lartësia | 85 cm |
LAVATRIÇE CHiQ 10KG INVERTER CFL100-14586IM3XBW
Çmimi origjinal qe: 59 900 L.44 900 LÇmimi i tanishëm është: 44 900 L.
Ka stok
- Motor Inverter i qetë dhe ekonomik
- Kapacitet i madh 10 kg
- Program i shpejtë 15 minuta
- Steam Care për higjienë dhe më pak rrudha
- AI Smart Wash që optimizon larjen
Rishikimet e klientëve
Duhet të jeni të futur në llogari për të postuar një rishikim.










Nuk ka rishikime ende.