| Kapaciteti i seteve | 13 sete |
|---|---|
| Gjatësia | 60 cm |
| Lartësia | 85 cm |
| Gjerësia | 60 cm |
| Konsumi i ujit | 10.9 L |
| Ngjyra / Materiali | Inoks |
| Ekran LCD | Jo |
| Niveli i zhurmës | 47 dB |
| Klasa e re e energjisë ℹ️ | |
| Veçori | Bllokimi i sigurisë për fëmijët, Dritë njoftuese për nivelin e ulët të kripës, Eco, Gjysmë ngarkesë, Larje e shpejtë, Maxi TUB, Mbrojtje nga tejmbushja, Nisje e vonuar, Paralarje, Sistem vetëpastrimi të filtrit |
LAVASTOVILJE CANDY CF 3E7L0X
Çmimi origjinal qe: 64 900 L.43 900 LÇmimi i tanishëm është: 43 900 L.
Ka stok
Rapido’, qëndrim i lirë, 13 sete, panel i përparuar dhe përmbajtje shtesë (Wi-Fi + BLE)
- Motor INVERTER
- Maxi TUB – Kapaciteti më i madh i raftit
- Cikli Shpejt 49′
- Funksioni hOn dhe Prek&Laj
- Mbrojtje nga tejmbushja
- Shtyrje e fillimit të larjes


