Pamja e rrjetës:
Porosit me parë
-36%
Shiko shpejt

NGROHESE DE LONGHI HCM 2020

4,490 L 7,000 L

6 Nivele fuqie,VentilatorTermosta per rregullimin e temperatures..

Porosit me parë
-22%
Shiko shpejt

AEROTERM VIVAX FH-2051

1,490 L 1,900 L

2 nivele temperature Mbrojtje nga mbinxehja Termostat i ndryshueshem..

Nuk ka gjendje
-20%
Shiko shpejt

KONDICIONER TCL 12BTU TAC-12CHSD

40,000 L 50,000 L

Për një zgjidhje efikase dimër-verë dhë për të mos ndjerë ndryshimet stinore kondicionerët janë zgje..

Porosit me parë
-37%
Shiko shpejt
-23%
Shiko shpejt

ASPIRATOR SENATOR SEN0062GX

4,990 L 6,490 L

FILTRAT INOXFUQIA THITHESE 320 m³KOMANDA MANUALENdricimi INKANDESHENTNIVELET E FUQISE 3Niveli i zhur..

Porosit me parë
-19%
Shiko shpejt

ASPIRATOR VOX TRD 600 IX

8,490 L 10,500 L

3 nivele shpejtesie (min 140 m3/h – max 220 m3/h)1 motorFiltra inoks qe lahen ne lavastovilje dhe mu..

-16%
Shiko shpejt

BANAK OCEAN OCH 120 A+

20,900 L 24,900 L

..

-21%
Shiko shpejt

BANAK OCEAN OCH 200G A+

22,900 L 28,900 L

KAPACITETI(NGRIRESI/FRSKUESI) 145 LKLAS ENERGJIE A+NIVELI I ZHURMES 42 DBPERMASAT 85x70x53..

Porosit me parë
-22%
Shiko shpejt

BANAK OCEAN OCH 240G A+

24,900 L 31,900 L

..

-25%
Shiko shpejt

BERESE BUKE DCG XBM638

11,990 L 15,990 L

..

-32%
Shiko shpejt

BERESE KREPASH PK-611

3,990 L 5,900 L

Krepe Berese VoxFuqia 1000 WSiperfaqe lehtesisht e pastrueshme qe nuk ngjit2 Aksesore per hapjen e b..

Porosit me parë
-20%
Shiko shpejt

MIKSER + GRIRESE VOX MS 2106

2,490 L 3,100 L

Grirëse + Tundëse Grirëse e përshtatshme për përdorim në çdo enë Prerësi nga çeliku i pand..

-36%
Shiko shpejt

SHTRYDHESE FRUTASH BRAUN J300

10,900 L 17,000 L

Shtrydhje me performancë të lartë, 1 gotë / 15 sekondaShtrydhje e një fruti të plotëSistem sigurie 4..

Vjen për 3-4 ditë
-17%
Shiko shpejt

MIKSER VOX TM 6002

2,490 L 3,000 L

Kapacitet 1.5 litërFuqia 500W2 nivele shpejtësie për fruta dhe perime te buta dhe te forta..

-15%
Shiko shpejt

BOILER HAIER HORIZONTAL FCD-JTHA80

14,900 L 17,500 L

- Vëlimi: 80 Litra – Horizontal- Ngjyra: Bardhë- Kontrolli Mekanik- Temperatura Maksimale: 75 Gradë ..

Porosit me parë
-7%
Shiko shpejt

BOLIER OCEAN SE-80 V

12,900 L 13,900 L

Orientimi : VERTIKALFuqia : 2000WKapaciteti:80L..

Porosit me parë
-18%
Shiko shpejt

BOLIER OCEAN SO-80 H

13,990 L 16,990 L

Orientimi : HorizontalFuqia : 2000 W Kapaciteti : 80L..

-23%
Shiko shpejt

PIANURE OCEAN VVCM 622 HL

23,900 L 30,900 L

..

-16%
Shiko shpejt

PIANURE VOX EBC 410 DB

25,900 L 30,700 L

..

-35%
Shiko shpejt
Duke shfaqur nga 1 në 20 prej 153 (8 faqe)