PËRGATITJA E USHQIMIT

Pamja e rrjetës:
-25%
Shiko shpejt

BERESE BUKE DCG XBM638

11,990 L 15,990 L

..

Porosit me parë
Shiko shpejt

BERESE BUKE VOX BBM 1345

11,000 L

Gatues BukeFuqia 600WNisja e vonuar mbi 13 oreRuajtja e funksioneve në rast të mungesës së energjisë..

-32%
Shiko shpejt

BERESE KREPASH PK-611

3,990 L 5,900 L

Krepe Berese VoxFuqia 1000 WSiperfaqe lehtesisht e pastrueshme qe nuk ngjit2 Aksesore per hapjen e b..

Shiko shpejt

BLENDER ISKRA DL-BL03PP-BL

4,000 L

FUQIA (W) 300 WNIVELET E FUQISE 2NUMRI I AKSESOREVE 1..

Nuk ka gjendje
Shiko shpejt

BLENDER DORE ISKRA HB-01

2,400 L

Blender DoreMarka:  IskraModeli: HB-01Fuqia: 200WNgjyra:E bardhe2 Niivele shpejtesie..

Shiko shpejt

BLENDER DORE VOX MS 5008

3,100 L

Blender dore VoxFuqia 600 WKompakte dhe i lehtë ne perdorimGrirese+rrahese Të gjitha pjesët mun..

Porosit me parë
Shiko shpejt

BLENDER PHILIPS HR2052/00

4,290 L

Përzierje fruta, Perime Coptim akulli Depozitë plastike Funksion turbo..

Porosit me parë
Shiko shpejt

BLENDER VOX TM 1056

3,800 L

Fuqia 500WEna mund te lahet ne lavastoviljeDizajn anti-rrehqites me kembe gomeTehe celiku qe nuk ndr..

Porosit me parë
Shiko shpejt

BLENDER VOX TM 9000

3,900 L

Ene qelqi qe lahet ne lavastovilje2 nivele shpejtesieTehe celiku qe nuk ndryshkenMundësia e grirjes ..

Porosit me parë
Shiko shpejt

BLENDER VOX TM 9295

4,300 L

Kapacitet 1.5 litërFuqia 500W2 nivele shpejtësie për fruta dhe perime te buta dhe te forta..

Porosit me parë
Shiko shpejt

BLENDER VOX TM-6003

4,000 L

Pastrim i thjeshtë Të gjitha pjesët mund të lahen në lavastoviljeDimensionet e aparatit të paketuar ..

Porosit me parë
Shiko shpejt

FRITEZE VOX FT 5410

6,600 L

Friteze Vox me inoks te pandryshkshem.Ene e levizshme, lehtesisht e pastrueshme.Fuqia 2750 W. Me 4 n..

Shiko shpejt

GRILLE ELEKTRIKE VOX GB 1000

4,300 L

Grille elektrikeE pajisur me termostatFuqia 2000 WEne per kullimin e vajitLehtesisht e pastrueshme..

Porosit me parë
Shiko shpejt

GRIRESE VOX MC 7005

3,400 L

Grirëse për fruta dhe perime të forta.Ene qelqi me kapacitet 1.5 lt.Kater thika celiku qe nuk ndrysh..

Porosit me parë
Shiko shpejt

GRIRESE VOX MC 8506

2,900 L

Grirëse për fruta dhe perime të forta. Mund të grijë dhe copa akulli. Fuqia 320W...

Porosit me parë
Shiko shpejt
Shiko shpejt

IBRIK UJI VOX WK 1309 A

3,500 L

Ibrik me kapacitet 1.7 litërFuqia 2200WNgrohës I fshehur celikuFikje automatikeVeshje e dyfishtë ino..

Porosit me parë
-20%
Shiko shpejt

IBRIK VOX WK 1407

1,990 L 2,500 L

Ibrik I zi me kapacitet 1.7 litër Fuqia 2200W Ngrohës I fshehur celik Fikje automatik..

Shiko shpejt

IBRIK VOX WK 1622-1

3,500 L

Ibrik dhe termus 2in1 me kapacitet 1.5 litër Fuqia 1630W Ngrohës I fshehur celiku Fik..

Shiko shpejt

IBRIK VOX WK 1622-2

3,500 L

Fuqia 1630W. Ngrohës I fshehur celiku. Fikje automatike...

Duke shfaqur nga 1 në 20 prej 69 (4 faqe)