GATIMI

Pamja e rrjetës:
-25%
Shiko shpejt

BERESE BUKE DCG XBM638

11,990 L 15,990 L

..

Porosit me parë
Shiko shpejt

BERESE BUKE VOX BBM 1345

11,000 L

Gatues BukeFuqia 600WNisja e vonuar mbi 13 oreRuajtja e funksioneve në rast të mungesës së energjisë..

-32%
Shiko shpejt

BERESE KREPASH PK-611

3,990 L 5,900 L

Krepe Berese VoxFuqia 1000 WSiperfaqe lehtesisht e pastrueshme qe nuk ngjit2 Aksesore per hapjen e b..

Shiko shpejt
-11%
Shiko shpejt

FRITEZE VOX FT 5318

5,490 L 6,200 L

Kapaciteti i enes 2.5 LitraFuqia 1800 WE pajisur me termostatFriteze Vox me inoks te pandryshkshem.E..

Porosit me parë
-30%
Shiko shpejt

GATUES BUKE TEFAL PF210138

14,990 L 21,490 L

12 programe buke6 programe per brum paste/piza/makarona/drith/recelMateriali qeramikeAksesor luge/ma..

Shiko shpejt

GOTA RESTORANTI SET 8 PCS

2,200 L

4 GOTA UJI4 GOTA VERE..

Shiko shpejt

GRILLE ELEKTRIKE VOX GB 1000

4,300 L

Grille elektrikeE pajisur me termostatFuqia 2000 WEne per kullimin e vajitLehtesisht e pastrueshme..

Shiko shpejt

IBRIK VOX WK 4401

2,200 L

Me celik te pandryshkshemVendosje e fshehur e kabullitFikje automatikeFuqia 2200 WPermasat e produkt..

Shiko shpejt

PESHORE KUZHINE VOX KW 0301

1,800 L

Peshore kuzhine me kapacitet 5 kgKapaciteti i enes  2 kg Funksion auto zeroTregues i bater..

Shiko shpejt

PITEBERESE WAFFLE MAKER VOX WF 2081M

2,900 L

Fuqia 1000W.Maksimumi I temperaturës 220°.Pjata lehtësisht të pastrueshme...

Shiko shpejt

THEKESE BUKE VOX TO 1703

2,700 L

Shumë funksionale thek, shkrin dhe rinxeh7 nivele të ndryshme të thekjesKapacitet për 2 feta bukeBut..

Porosit me parë
Shiko shpejt
Porosit me parë
Shiko shpejt

TOSTIER GRILL KG 3353

8,000 L

Tostier+Grille per pjekjen e mishit dhe perimeveKontroll automatik i temperaturësDoreza te izoluara ..

Shiko shpejt

TOSTIER VOX SM 217

3,700 L

Tostiere me kapacitet per 2 tosteFuqia 700WKontroll automatik I temperaturësDoreza të izoluara nga n..

Duke shfaqur nga 1 në 20 prej 21 (2 faqe)