KUJDESI PERSONAL

Pamja e rrjetës:
Porosit me parë
Shiko shpejt
-30%
Shiko shpejt

DEPILATOR BRAUN SE 1370 SILK-EPIL

3,490 L 4,990 L

1 Nivele shpejtësie20 Dhëmbëza qeramikePerdorim ne te gjithe trupinAksesor per zona delikateKokë e l..

Nuk ka gjendje
Shiko shpejt

HEKUR VIVAX IR-2202 CP

3,490 L

Sistem kunder pikimitSistem antikalkSistemi vetpastrimiGjatesia e kabllit :1.9 m..

-32%
Shiko shpejt
Shiko shpejt

MASHE ROWENTA CF2132F0

2,390 L

Per kacurrela dhe ondeTemperatura max: 180 °CDiameter 16 mmVeshje QeramikeNxehje e shpejte ne 60 sec..

Shiko shpejt

PESHORE TRUPI VOX 436-02

1,700 L

Peshore trupi elektronikeNjesitë e matjes kg/oz/lb.ozAktivizimi me prekjeFikje automatikeTregues mbi..

Porosit me parë
Shiko shpejt

PESHORE TRUPI VOX KA 12-01 ANALITIKE

2,900 L

Peshore trupi elektronikeAktivizimi me prekjeNjesitë e matjes kg/oz/lb.ozKapaciteti 150 kgFikje auto..

Porosit me parë
Shiko shpejt

PESHORE TRUPI VOX PW 546-02

1,900 L

Kapaciteti 180kg. Saktesia 100 gr.Platforme xham i temperuar.Aktivizim me prekje. Fikje automatike.T..

Porosit me parë
Shiko shpejt
Porosit me parë
-25%
Shiko shpejt

PIASTER SENCOR SHI 110BK

1,490 L 1,990 L

..

Shiko shpejt

PJASTER DSP E – 10017

4,490 L

Me pllaka qeramikeMund te meret kudo me veteKa nje shtrese keratini e turmalineTeknologji te avancua..

Porosit me parë
Shiko shpejt

THARESE FLOKESH PHILIPS BHC010/10

1,990 L

3 Nivele fuqie/2 Nivele Nxehtesie Ajer I ftohteTeknologji Thermo Protect Doreze e palosshmeGjatesia ..

Porosit me parë
Shiko shpejt

THARESE FLOKESH VOX HT 8955

1,500 L

Tharëse flokësh e zeze. Fuqia 1400W. Funksion jonik. Tharëse flokësh e zeze Funk..

Nuk ka gjendje
Shiko shpejt

THARESE FLOKESH PHILIPS BHD004/00

3,500 L

ThermoProtect temperature (Mbron floket nga djegia)Me ajer te ftohte dhe te ngrohteDifuzorGjatesia e..

Shiko shpejt

THARESE FLOKESH PHILIPS BHD170/40

4,990 L

2 Nivele fuqie / 3 Nxehtesi 2 here me shume ione ThermoProtect temperature (Mbron floket n..

Nuk ka gjendje
Shiko shpejt

THARESE FLOKESH VIVAX HD 1600 FT

1,900 L

Mbrojte e flokut ndaj djegiesDy nivele shpejtesieDy nivele nxehtesie..

Porosit me parë
Shiko shpejt

THARESE FLOKESH VIVAX HD 2200 CD

2,790 L

2 Nivele fuqie 3 nivele nxehtesieAjër I ngrohtë dhe I ftohtëAksesore: koke difuzoriGjatesia e kablli..

Shiko shpejt

THARESE FLOKESH VOX HT 550

2,990 L

Fuqia 2000W2 nivele shpejtesie3 nivele nxehtesieFilter i levizshemMe difuzor Fuqi maksimale per..

Shiko shpejt

THARESE FLOKESH VOX HT 8831

1,700 L

Fuqi 1400W2 nivele shpejtesie2 nivele temperaturash1.8 m kabull Varse gome Fuqi maksimale ..

Duke shfaqur nga 1 në 20 prej 22 (2 faqe)