ELEKTROSHTËPIAKE TË VOGLA

Pamja e rrjetës:
Porosit me parë
Shiko shpejt
-25%
Shiko shpejt

BERESE BUKE DCG XBM638

11,990 L 15,990 L

..

Porosit me parë
Shiko shpejt

BERESE BUKE VOX BBM 1345

11,000 L

Gatues BukeFuqia 600WNisja e vonuar mbi 13 oreRuajtja e funksioneve në rast të mungesës së energjisë..

Porosit me parë
Shiko shpejt
-35%
Shiko shpejt
-32%
Shiko shpejt

BERESE KREPASH PK-611

3,990 L 5,900 L

Krepe Berese VoxFuqia 1000 WSiperfaqe lehtesisht e pastrueshme qe nuk ngjit2 Aksesore per hapjen e b..

Nuk ka gjendje
Shiko shpejt

BLENDER DORE ISKRA HB-01

2,400 L

Blender DoreMarka:  IskraModeli: HB-01Fuqia: 200WNgjyra:E bardhe2 Niivele shpejtesie..

Shiko shpejt

BLENDER DORE VOX MS 5008

3,100 L

Blender dore VoxFuqia 600 WKompakte dhe i lehtë ne perdorimGrirese+rrahese Të gjitha pjesët mun..

Porosit me parë
Shiko shpejt

BLENDER PHILIPS HR2052/00

4,290 L

Përzierje fruta, Perime Coptim akulli Depozitë plastike Funksion turbo..

Porosit me parë
Shiko shpejt

BLENDER VOX TM 1056

3,800 L

Fuqia 500WEna mund te lahet ne lavastoviljeDizajn anti-rrehqites me kembe gomeTehe celiku qe nuk ndr..

Porosit me parë
Shiko shpejt

BLENDER VOX TM 9000

3,900 L

Ene qelqi qe lahet ne lavastovilje2 nivele shpejtesieTehe celiku qe nuk ndryshkenMundësia e grirjes ..

Porosit me parë
Shiko shpejt

BLENDER VOX TM 9295

4,300 L

Kapacitet 1.5 litërFuqia 500W2 nivele shpejtësie për fruta dhe perime te buta dhe te forta..

-30%
Shiko shpejt

DEPILATOR BRAUN SE 1370 SILK-EPIL

3,490 L 4,990 L

1 Nivele shpejtësie20 Dhëmbëza qeramikePerdorim ne te gjithe trupinAksesor per zona delikateKokë e l..

Porosit me parë
-27%
Shiko shpejt

EKSPRES KAFEJE DCG 6514N

10,990 L 14,990 L

Fuqia : 850 WPerdorimi : Kafe EkspresKapaciteti: 1.6 L..

-11%
Shiko shpejt

FRITEZE VOX FT 5318

5,490 L 6,200 L

Kapaciteti i enes 2.5 LitraFuqia 1800 WE pajisur me termostatFriteze Vox me inoks te pandryshkshem.E..

Porosit me parë
Shiko shpejt

FRITEZE VOX FT 5410

6,600 L

Friteze Vox me inoks te pandryshkshem.Ene e levizshme, lehtesisht e pastrueshme.Fuqia 2750 W. Me 4 n..

Nuk ka gjendje
Shiko shpejt
Shiko shpejt

FSHESE ELECTROLUX ECC21-2IW

13,490 L

Pa qese: Nuk do t'iu duhet të mbani mend se cila qese përshtate, duke blerë apo ruajtur qese. K..

Nuk ka gjendje
Shiko shpejt

FSHESE ELEKTRA EFK-150DB

7,000 L

Fshese me korent modeli EFK-150DB i markes ElektraPer pastrim me te lehte, efikas dhe komodMe depozi..

Duke shfaqur nga 1 në 20 prej 109 (6 faqe)