Aspiratorë

Pamja e rrjetës:
Porosit me parë
Shiko shpejt
Porosit me parë
-19%
Shiko shpejt

ASPIRATOR VOX TRD 600 IX

8,490 L 10,500 L

3 nivele shpejtesie (min 140 m3/h – max 220 m3/h)1 motorFiltra inoks qe lahen ne lavastovilje dhe mu..

Duke shfaqur nga 1 në 2 prej 2 (1 faqe)