Frigoriferë të Kombinuar

Pamja e rrjetës:
-14%
Shiko shpejt

FRIGORIFER MIDEA HD234RN

29,900 L 34,900 L

Klasi energjise A+Ndricimi LEDEnergy Saving..

Porosit me parë
-21%
Shiko shpejt
Nuk ka gjendje
-20%
Shiko shpejt
Nuk ka gjendje
-25%
Shiko shpejt
Porosit me parë
-19%
Shiko shpejt

FRIGORIFER HAIER C3FE744CMJ

84,900 L 105,000 L

NGJYRA: Inox StyleKLASA E ENERGJISË: A++AntibakterialMulti Air FlowMY ZONE 0 GRADE:  PoPËRMASAT..

Porosit me parë
-14%
Shiko shpejt

FRIGORIFER HAIER CFE635CBJ

54,900 L 64,000 L

Kodi: CFE635CBJVëllimi: 341 LitraPërmasat: 190 x 60 x 67Klasi i energjise: A+Komandim i jashtëm me p..

Porosit me parë
Shiko shpejt

FRIGORIFER HAIER CFE735CSJ

59,900 L

Kodi: CFE735CSJVëllimi: 341 LitraPërmasat: 190 x 60  x  67Klasi i energjisë: A++Komandim i..

Porosit me parë
Shiko shpejt

FRIGORIFER HISENSE DP 170×60 INOX NF RT417N4DC1

54,000 L

Frigoriferët Hisense kanë dizajnin dhe funksionalitetin më të mirë në gamën e produkteve me një dhe ..

Porosit me parë
Shiko shpejt

FRIGORIFER HISENSE RB291D4AD1

38,000 L

Klasa e energjisë: A+Konsumi i energjisë vjetore (kWh): 234Niveli i zhurmës: 39dBKapaciteti total (l..

-21%
Shiko shpejt

FRIGORIFER HOTPOINT ARISTON LH8 FF1I A

54,900 L 69,900 L

SISTEMI I FTOHJES NO FROSTMARKA HOTPOINT ARISTONKLAS ENERGJIE A+NIVELI I ZHURMES 41 DBNDRICIMI I BRE..

Porosit me parë
Shiko shpejt
Porosit me parë
Shiko shpejt
-22%
Shiko shpejt
Porosit me parë
-28%
Shiko shpejt

FRIGORIFER OCEAN CB 290 DX

35,900 L 49,900 L

262 litra kapacitetiklasi energjise A+niveli i zhurmes 39dbpermasat 180 x 55 x 55..

-27%
Shiko shpejt

FRIGORIFER OCEAN CB NF 300 I A+

43,900 L 59,900 L

..

-11%
Shiko shpejt

FRIGORIFER OCEAN D250NFS

39,900 L 44,900 L

Ngjyra e frigoriferit eshte GRI E ERRET (me e erret se ne figure)Kapaciteti 198L Klas energjie ..

Porosit me parë
-25%
Shiko shpejt

FRIGORIFER OCEAN OCBH 400 F ID A+

48,900 L 64,900 L

KAPACITETI(NGRIRESI/FRSKUESI) 210L/82LKLAS ENERGJIE A+NIVELI I ZHURMES 43 DBOPSIONE EKSTRA DEPOZITE ..

-30%
Shiko shpejt
Porosit me parë
-22%
Shiko shpejt

FRIGORIFER SAMSUNG RB30J3600SA

59,900 L 76,900 L

KAPACITETI TOTAL 300KAPACITETI NETO (NGRIRESI/FRESKUESI) 98 / 205 LITRALLOJI I FTOHJES ME AJERNGJYRA..

Nuk ka gjendje
-22%
Shiko shpejt

FRIGORIFER SAMSUNG RB31HSR2DSA EF

49,990 L 63,900 L

No Frost A+  306 L..

Duke shfaqur nga 1 në 20 prej 27 (2 faqe)