FRIGORIFERË

Pamja e rrjetës:
-16%
Shiko shpejt

BANAK OCEAN OCH 120 A+

20,900 L 24,900 L

..

-21%
Shiko shpejt

BANAK OCEAN OCH 200G A+

22,900 L 28,900 L

KAPACITETI(NGRIRESI/FRSKUESI) 145 LKLAS ENERGJIE A+NIVELI I ZHURMES 42 DBPERMASAT 85x70x53..

Porosit me parë
-22%
Shiko shpejt

BANAK OCEAN OCH 240G A+

24,900 L 31,900 L

..

-14%
Shiko shpejt

FRIGORIFER MIDEA HD234RN

29,900 L 34,900 L

Klasi energjise A+Ndricimi LEDEnergy Saving..

Nuk ka gjendje
-21%
Shiko shpejt

FRIGORIFER DELUX FD 18 S

18,900 L 23,900 L

..

-21%
Shiko shpejt

FRIGORIFER DELUX FD 26 S

26,900 L 33,900 L

..

Shiko shpejt

FRIGORIFER DELUX RD 125S

15,900 L

NDRICIMI I BRENDSHEM INKANDESHENT TIPI I FRIGORIFERIT MINI BAR Sistemi i ftohjes STATIK&nb..

Shiko shpejt

FRIGORIFER ELEKTRA EF-17D141WH

15,000 L

Frigorifer i markes Elekra modeli EF-17D141WHMe kapacitet te brendshem 93 litraKlasi i energjis..

Porosit me parë
-21%
Shiko shpejt
Nuk ka gjendje
-20%
Shiko shpejt
Nuk ka gjendje
-25%
Shiko shpejt
Nuk ka gjendje
-18%
Shiko shpejt

FRIGORIFER ELEKTRA EF380DPCB/SS

35,000 L 42,500 L

Tipi : FrigoriferKompresori : InverterKapaciteti (L) : 278 LtKlasi i Energjise :..

Nuk ka gjendje
Shiko shpejt

Frigorifer Elektra EF60DS

12,900 L

Kapaciteti 39 lt Klasi energjise A+ Niveli zhurmes 40 dBA Frigorifer i vogel banak i ..

Porosit me parë
-19%
Shiko shpejt

FRIGORIFER HAIER C3FE744CMJ

84,900 L 105,000 L

NGJYRA: Inox StyleKLASA E ENERGJISË: A++AntibakterialMulti Air FlowMY ZONE 0 GRADE:  PoPËRMASAT..

Porosit me parë
-14%
Shiko shpejt

FRIGORIFER HAIER CFE635CBJ

54,900 L 64,000 L

Kodi: CFE635CBJVëllimi: 341 LitraPërmasat: 190 x 60 x 67Klasi i energjise: A+Komandim i jashtëm me p..

Porosit me parë
Shiko shpejt

FRIGORIFER HAIER CFE735CSJ

59,900 L

Kodi: CFE735CSJVëllimi: 341 LitraPërmasat: 190 x 60  x  67Klasi i energjisë: A++Komandim i..

Porosit me parë
Shiko shpejt

FRIGORIFER HISENSE DP 170×60 INOX NF RT417N4DC1

54,000 L

Frigoriferët Hisense kanë dizajnin dhe funksionalitetin më të mirë në gamën e produkteve me një dhe ..

Porosit me parë
Shiko shpejt

FRIGORIFER HISENSE RB291D4AD1

38,000 L

Klasa e energjisë: A+Konsumi i energjisë vjetore (kWh): 234Niveli i zhurmës: 39dBKapaciteti total (l..

-21%
Shiko shpejt

FRIGORIFER HOTPOINT ARISTON LH8 FF1I A

54,900 L 69,900 L

SISTEMI I FTOHJES NO FROSTMARKA HOTPOINT ARISTONKLAS ENERGJIE A+NIVELI I ZHURMES 41 DBNDRICIMI I BRE..

Porosit me parë
Shiko shpejt
Duke shfaqur nga 1 në 20 prej 42 (3 faqe)