TELEVIZORË & AKSESORË

Pamja e rrjetës:
Shiko shpejt
Shiko shpejt
Shiko shpejt

FISH VIDEO KREHER

200 L

scart rca cable..

Shiko shpejt

HDMI CABLE

300 L

..

Shiko shpejt

MBAJTESE TV 2663

1,500 L

..

Shiko shpejt

MBAJTESE TV Elektra EM-32

1,500 L

Mbajtese per televizor me madhesi 14"-32"Mbajtese per TV tuaj e markes Elektra EM-32Mbajtese Standar..

Shiko shpejt

Mbajtese TV Elektra EM-40/48

2,000 L

Mbajtese per televizore me permasa nga 25" deri 47"Kompatibel me madhesite VESA 400 x 400Me kende 15..

Shiko shpejt
Shiko shpejt

MOUSE AJEROR DHE TASTIERE

1,990 L

Transmetimi dhe Kontrolli: 2.4GHz RF.Distanca e telekomandës: Deri në 10 m..

Shiko shpejt
Shiko shpejt

SHPERNDARES ANTENE SPLIT 2

200 L

1 me 2 dalje..

Shiko shpejt

SHPERNDARES ANTENE SPLIT 3

300 L

1 me 3 dalje..

Porosit me parë
Shiko shpejt

TV LED ELEKTRA ET-24HD18-T2

14,990 L

TV LED ELEKTRA ET-24HD18-T2..

-12%
Shiko shpejt

TV LED ELEKTRA ET-32HD20S-T2S2 SMART

21,990 L 24,990 L

Televizor i markes Elektra modeli ET-32HD1Me madhesi ekrani 32" LEDMarresi DVB-T2/C. Me rezoluc..

-25%
Shiko shpejt

TV LED ELEKTRA ET-39HD20S-T2S2

27,900 L 36,990 L

TV LED ELEKTRA ET-39HD20S-T2S2Me madhesi ekrani 39" LEDMarresi DVB-T2 te integruarMe rezolucion ..

Nuk ka gjendje
Shiko shpejt

TV LED HAIER 32 SMART LE32K6600G

24,900 L

– Modeli: LE32K6600GA– Përmasa: 32” Full HD– Dimensionet: 720.2*180.8466.1 mm– Rezolucioni: 1366*768..

Porosit me parë
Shiko shpejt

TV LED HAIER 43 SMART LE43K6600G

44,900 L

Model: LE43K6600GFull HD SmartSmartDigital TVDVB S2+T2Permasat TV: 959.8*62*556 /Me Kembe :: 959.8*2..

-17%
Shiko shpejt

TV LED HAIER 49 SMART LE49K6500G

53,900 L 64,900 L

..

Porosit me parë
-14%
Shiko shpejt

TV LED HITACHI 32HE2100 SMART

24,900 L 28,900 L

Shikoni programet, filmat apo sportet tuaja te preferuara ne kete Televizor me madhesi ekrani 32" dh..

-15%
Shiko shpejt

TV LED PHILIPS 32" 32PHS6605

27,900 L 32,900 L

Televizor Philips 32" 32PHS6605/12HD LED | Saphi TV - programi Smart TV qe permban nje shumellojshme..

Duke shfaqur nga 1 në 20 prej 27 (2 faqe)