TË GJITHA PRODUKTET

TË GJITHA PRODUKTET

Pamja e rrjetës:
Porosit me parë
Shiko shpejt
Porosit me parë
Shiko shpejt
Porosit me parë
-37%
Shiko shpejt
-23%
Shiko shpejt

ASPIRATOR SENATOR SEN0062GX

4,990 L 6,490 L

FILTRAT INOXFUQIA THITHESE 320 m³KOMANDA MANUALENdricimi INKANDESHENTNIVELET E FUQISE 3Niveli i zhur..

Shiko shpejt
Shiko shpejt

ASPIRATOR VOX PIO 650 IX

8,800 L

Aspirator Inkaso inoksLlampe halogjene 6W3 nivele shpejtesie1 motorrKapaciteti i fuqise thithese niv..

Porosit me parë
-19%
Shiko shpejt

ASPIRATOR VOX TRD 600 IX

8,490 L 10,500 L

3 nivele shpejtesie (min 140 m3/h – max 220 m3/h)1 motorFiltra inoks qe lahen ne lavastovilje dhe mu..

-16%
Shiko shpejt

BANAK OCEAN OCH 120 A+

20,900 L 24,900 L

..

-21%
Shiko shpejt

BANAK OCEAN OCH 200G A+

22,900 L 28,900 L

KAPACITETI(NGRIRESI/FRSKUESI) 145 LKLAS ENERGJIE A+NIVELI I ZHURMES 42 DBPERMASAT 85x70x53..

Porosit me parë
-22%
Shiko shpejt

BANAK OCEAN OCH 240G A+

24,900 L 31,900 L

..

-25%
Shiko shpejt

BERESE BUKE DCG XBM638

11,990 L 15,990 L

..

Porosit me parë
Shiko shpejt

BERESE BUKE VOX BBM 1345

11,000 L

Gatues BukeFuqia 600WNisja e vonuar mbi 13 oreRuajtja e funksioneve në rast të mungesës së energjisë..

-32%
Shiko shpejt

BERESE KREPASH PK-611

3,990 L 5,900 L

Krepe Berese VoxFuqia 1000 WSiperfaqe lehtesisht e pastrueshme qe nuk ngjit2 Aksesore per hapjen e b..

Nuk ka gjendje
Shiko shpejt

BLENDER DORE ISKRA HB-01

2,400 L

Blender DoreMarka:  IskraModeli: HB-01Fuqia: 200WNgjyra:E bardhe2 Niivele shpejtesie..

Shiko shpejt

BLENDER DORE VOX MS 5008

3,100 L

Blender dore VoxFuqia 600 WKompakte dhe i lehtë ne perdorimGrirese+rrahese Të gjitha pjesët mun..

Porosit me parë
Shiko shpejt

BLENDER VOX TM 1056

3,800 L

Fuqia 500WEna mund te lahet ne lavastoviljeDizajn anti-rrehqites me kembe gomeTehe celiku qe nuk ndr..

Porosit me parë
Shiko shpejt

BLENDER VOX TM 9000

3,900 L

Ene qelqi qe lahet ne lavastovilje2 nivele shpejtesieTehe celiku qe nuk ndryshkenMundësia e grirjes ..

Porosit me parë
Shiko shpejt

BLENDER VOX TM 9295

4,300 L

Kapacitet 1.5 litërFuqia 500W2 nivele shpejtësie për fruta dhe perime te buta dhe te forta..

-15%
Shiko shpejt

BOILER HAIER HORIZONTAL FCD-JTHA80

14,900 L 17,500 L

- Vëlimi: 80 Litra – Horizontal- Ngjyra: Bardhë- Kontrolli Mekanik- Temperatura Maksimale: 75 Gradë ..

Duke shfaqur nga 1 në 20 prej 212 (11 faqe)